Prístroj na pieskovanie

Ideálne riešenie pre vás

Čistenie povrchov pieskovaním

Metóda SODABLAST predstavuje nový, moderný a hlavne ekologický spôsob čistenia povrchov. Jej princíp spočíva v použití špeciálnych nástrojov, ktoré striekajú sódu alebo piesok, prípadne iné abrazívo na znečistený povrch pod vysokým tlakom. Vo chvíli, keď sa abrazívo dotkne povrchu, jeho kryštáliky sa roztrieštia, čím vzniká energia, ktorá odstráni znečistenie bez poškodenia povrchu. Vďaka možnosti regulácie tlaku dokážeme odstrániť akýkoľvek druh znečistenia. Táto metóda čistenia je rýchla a bezpečná. 

Takto jednoducho to funguje ...

1. Prejdeme si vašu požiadavku

Naším prvým krokom je porozumieť vašej požiadavke. Diskutujeme o povrchu, ktorý má byť čistený, a o vašich očakávaniach od procesu.

2. Dohodneme si podmienky

Dohodneme podmienky čistenia – termín, rozsah prác a špecifické požiadavky. Vaša spokojnosť s procesom je pre nás kľúčová.

3. Čistenie povrchu

Začíname proces čistenia povrchu. S použitím SODABLAST technológie odstraňujeme nečistoty a obnovujeme pôvodný vzhľad.

4. Nový náter a úprava povrchu

Ponúkame možnosť ošetriť očistený povrch našimi nátermi. Sme výhradným distribútorom kvalitných holandských náterových hmôt, ktoré zabezpečia dlhotrvajúci a estetický výsledok. 

Socha slobody

Vedeli ste že?

Metóda SodaBlast bola vyvinutá v USA, keď stavební inžinieri hľadali čo najlepší možný spôsob čistenia Sochy slobody. Čistenie sódou je veľmi precízne, šetrné a jemné, čo vyznačuje aj fakt, že sa rovnaká metóda používa aj v stomatológii pri bielení zubov.

Nie len čistenie, ale aj ošetrenie

Poskytujeme komplexné služby – očistenie povrchu SODABLAST technológiou a následné ošetrenie kvaltnými holandskými nátermi

Niekoľkoročné skúseností s ošetrovaním povrchov

Sme spoločnosť s niekoľkoročnými skúsenosťami ohľadom ošetrovania povrchov pod značkou FARBYX. Naše služby sú zamerané na používanie a predaj kvalitných holandských náterových hmôt značiek KOOPMANS Verf, NELF, NYLO a iné, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou a odolnosťou.

Vďaka našim skúsenostiam a odborným znalostiam v oblasti náterov sme sa rozhodli rozšíriť naše služby aj o čistenie povrchov. K tomu využívame technológiu SODABLAST, ktorá je efektívna a šetrná. Tým, že sme rozšírili naše podnikanie o túto službu, dokážeme našim zákazníkom poskytnúť kompletný balíček – odborné poradenstvo, vyčistenie povrchu, kvalitné ošetrenie = dlhodobo spokojný zákazník.