Naše služby sú komplexné a nadštandardné

Nie len pieskovanie – ponúkame vám komplexný balíček. Sme mobilný v rámci celého Slovenska.Disponujeme vlastným lešením, ktoré je vo väčšine prípadov nutné.

Každú zákazku vopred predpripravíme a to tak, že olepíme časti, ktoré nemajú byť poškodené.Po opieskovaní očistíme povrchy od piesku a upraceme okolie. V prípade záujmu vieme opieskované prvky ošetriť kvalitnými holandskými nátermi www.farbyx.sk

Natieranie dreveného materiálu

nekonečné možnosti čistenia

Využite pieskovania

Priemysel

Pieskovanie efektívne odstraňuje nečistoty z priemyselných strojov, zvyšuje ich výkonnosť a predlžuje životnosť, čím znižuje náklady na údržbu.

Doprava

Pieskovanie pomáha v doprave odstraňovať hrdzu a nánosy z dopravných strojov, čo prispieva k bezpečnosti, efektívnosti a dlhšej prevádzkovej životnosti.

Budovy

Pieskovanie efektívne čistí fasády, odstraňuje grafity, obnovuje nátery, čistí strechy a dlažbu, a bojuje proti plesniam na budovách.

Mesto

Pieskovanie v meste revitalizuje fasády, odstraňuje grafity, čistí dlažby, obnovuje námestia, zachováva pamiatky a udržuje mosty v dobrom stave.

Drevo

Pieskovanie odstraňuje staré nátery a nečistoty z drevodomov, chat, zrubov, a záhradného nábytku, čím obnovuje a chráni povrchy dreva.

Komunikácie

Pieskovanie na komunikáciách odstraňuje opotrebované čiary, obnovuje dopravné značky, čistí prechody a zvodidlá, prispievajúc k bezpečnejšej premávke.

Kameň

Pieskovanie oživuje a obnovuje kamenné povrchy na pamiatkach, náhrobných kameňoch, hroboch a sochách, zachovávajúc ich estetiku a historickú hodnotu.

Požiar

Pieskovanie efektívne odstraňuje stopy požiaru, ako sú obhorené fasády, drevodomy a krby, čím prispieva k obnove a zachovaniu poškodených štruktúr.

Ostatné

Pieskovanie je univerzálne riešenie na odstraňovanie náterov, farieb a rôznych znečistení z mnohých povrchov, prispievajúc k ich obnove a ochrane.